Anna Sucháčová

Manažér v BROKERIA A.S.

Pôsobím v oblasti finančného poradenstva už 16 rokov. Mojou úlohou je poskytovať profesionálne a spoľahlivé finančné poradenstvo. Svojim klientom sprostredkúvam exkluzívne produkty na mieru a servis počas celého života. Mám možnosť ponúknuť vlastné špeciálne vyjednané podmienky pre mojich klientov. Spolupracujem s  partnermi ako sú tie najlepšie slovenské banky, investičné spoločnosti, lízingové spoločnosti, doplnkové dôchodkové spoločnosti, poisťovne, stavebné sporiteľne a iné.

Viem čo potrebujete


Nič nesľubujem, zázraky robiť neviem. No viem, že preto, aby som Vám reálne pomohla, urobím všetko, čo je v mojich silách.

Naše hodnoty


Dôvera

Sme rešpektovaná spoločnosť a zakladáme si na serióznom prístupe. Bez výhrad sa riadime etickým kódexom.

Profesionalita

Sme firma riadená tímom odborníkov, ktorí prešli štandardizovaným vzdelávacím procesom. Ponúkame vám komplexný prístup.

Budúcnosť

Optimalizujeme finančné výdavky a pomáhame vám nadobudnúť istotu v prípade  akýchkoľvek nepredvídaných udalostí.

Ochrana majetku

Chrániť majetok, ktorý ste nadobudli vďaka svojej práci a úsiliu, je jedným zo základných pilierov finančného plánovania. Či už ide o poistenie bývania alebo napríklad auta. A hoci sa všetci snažíme vyhýbať sa chybám, nie vždy sa to podarí. Poistenie zodpovednosti však zabezpečí, že aj keď spôsobíte škodu na majetku alebo zdraví niekomu inému, nebudete kvôli tomu finančne strádať.

Dôchodok

Zabezpečiť sa na dôchodok nestačí vo vyššom veku, ale je potrebné na to myslieť už v mladosti - čas hrá v prospech klientov. Daňové úľavy či dediteľnosť úspor v 2. a 3. pilieri sú už len čerešničkou na torte. Vyťažte čo najviac zo štátneho systému dôchodkového zabezpečenia a zároveň si vylepšite svoj budúci dôchodok s minimálnymi alebo žiadnymi nákladmi.

Bývanie

Vlastné bývanie s hypotékou je pre mnohých jedno z najdôležitejších rozhodnutí a ovplyvní ich život na veľmi dlhé obdobie. Som tu pre Vás nie len vtedy, keď Vám pomôžem získať najvýhodnejšiu hypotéku na trhu, ale aj v ďalších rokoch. Mojou úlohou je pomôcť klientom v tom, aby mali vždy dostatok financií na splácanie hypotéky. Pravidelným prehodnocovaním Vašej hypotéky dosiahneme to, aby ste mali TOP hypotéku nie len na začiatku, ale aj v ďalších rokoch.

Rodina

V živote každého človeka môže nastať situácia, kedy sa, napríklad pre úraz, stáva práceneschopným a tým stratí schopnosť vytvárať príjmy. Pri závažnejších situáciách môže výpadok príjmu spôsobiť veľkú neistotu celej rodiny. Zabezpečenie príjmu formou životného poistenia však dokáže pomôcť pri riešení týchto situácií tak, aby ste dokázali zaplatiť všetky účty a životné náklady. Buďte pripravená na akúkoľvek životnú situáciu.

Sporenie

Nečakané výdavky alebo neplánovaný výpadok príjmu pre Vás nemusí byť strašiakom. Práve vybudovaná finančná rezerva je tu na to, aby ste mohli pokojne spávať. Dlhodobé finančné rezervy zase zabezpečia financie na riešenie plánovaných a očakávaných situácií, ako napríklad narodenie dieťaťa alebo dôchodok.

Ostatné

V oblasti osobných aj podnikateľských financií je toho oveľa viac, s čím Vám viem pomôcť. Som tu pre Vás.

Online Poistenie


Hypotekárny porovnávač


Stretnime sa.


Ste pripravení na spoluprácu? Super! Stretnime sa!

+421904614466

Ing. Anna Sucháčová

Sobôtka 94

Rimavská Sobota

anna.suchacova@brokeria.sk

Ing. Anna Sucháčová, IČO: 40726690, DIČ: 1070672768, Reg. číslo NBS: 17579

Orgán dohľadu nad finančným agentom: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava